Cess İç Mimarlık Firmasına Hoşgeldiniz

Mekanlarınızda kendini dekorasyoncu ve tasarımcı olarak tanıtan amatör kişiler yerine profesyonel ve eğitim almış iç mimarlar ve mimarlarla çalışmak sizi maddi zarara uğratmaz aksine kazanç ve kalite sağlar.
Hemen Teklif Al

Beğenilen Projeler

Bize Ulaşın

Değirmiçem Mahallesi
Mithat Enç Caddesi No: 3
Regus Ofis Kat : 4 No : 411
Şehitkamil, GAZİANTEP
Sabit: +90 (342) 909 61 66
GSM: +90 (532) 139 78 80
GSM: +90 (530) 016 01 91

MERHABA!
BURADA OLMANA SEVİNDİK
CESS'I YAKINDAN TANIYIN

Eğer bir bina hem işlevsel, hem de teknik olarak düzgün değilse, mimari değildir, yalnızca bir binadır.
- Arne Jacobsen

Bizler, iç mimarinin objektifi aracılığıyla, özellikle CESS iç mimarlık kurulduğu tarihten bu yana kararlı bir fikirle, yaşam alanlarına ve insanların kullanım ihtiyaçlarına odaklanıyoruz. Yaratıcılığa, yeniliğe, büyümeye, toplumlarımıza ve değişime bağlı birer tasarım ekip aktörleriyiz. İç Mimarlık, bizim için teknik bilgi ile sanatı harmanlayarak, yaşam alanlarına entegre etmektir. Üzerinde çalıştığımız her projede hayal gücümüzü ve yaratıcılığımızı, sahip olduğumuz profesyonel tecrübelerimizle birleştirerek daha önce yapılmamış ve tasarlanmamış olanı hedeflemekteyiz.

Cess, tasarımın yaşamları dönüştürme gücüne sahip olduğu inancı üzerine kurulmuştur. Müşterilerimizin vizyonu, ihtiyaçları ve bağlamının bütünsel bir görüntüsünü kazanarak, yaratıcılığı ve yeniliği ekleyerek, çalışmalarımız karmaşık problemleri ele almaktadır. Müşterilerimizin işlerini ve misyonlarını birleştirerek onların alanlarında lider olmalarına yardımcı oluyoruz. Toplumsal ortamlar, teknolojideki ilerlemeleri birleştirirken, tarihi, kültürleri, toplulukları ve doğal ortamı yansıtmalıdır.

Sürdürülebilirliğe ve sosyal sorumluluğa içten bağlılığımız, mekanlara bakış açımız, işimiz ve kültürümüz için çok önemlidir. Çevrelerini iyileştiren ve yaşam kalitesini arttıran rejeneratif tasarımlar yaratmaya kararlıyız. Projelerimizin her biri, sadece bireysel müşteriye değil, aynı zamanda iç mimarlık mesleği için sanatın durumunu yükseltmeye ve gelecek nesiller için toplumu iyileştirmeye olan bağlılığımızı temsil ediyor.

Cess iç mimarlık olarak, insanların geliştiği ve yaşam kalitesini arttıran yüksek enerjili ortamları tasarlamak için tutkumuzu müşterilerimizle paylaşmaya devam edeceğiz.

  • Misyonumuz
  • Vizyonumuz
  • Kültürümüz
  • Değerlerimiz

İşimiz ; temel fikrimiz, her müşterinin bir hikayesini veya bir çalışma ortamını  anlatmak için harika bir araç olduğunu düşünmekteyiz. Bir projede ilk programlamayı yaparken, tüm temel bilgileri elde etmek ve aynı zamanda, insanların kim olduğunu, neleri sevdiklerini, isteklerini bilmek istiyoruz.

Bu süreci iyi bir tasarım olarak düşünüyoruz ve bunu sunduğumuz her hizmete uyguluyoruz: Konutlar, özel müstakil yaşam alanları, ticari iç mekanlar, markalaşma ve tasarım danışmanlığı yapıyoruz.

Tasarım dünyasında neler olup bittiği konusunda meraklıyız ve gündemi belirlemenin bir parçası olmaktan heyecan duyuyoruz.

Biz, dış mekan ve iç mekan mimari tasarım ve gerçekçi görselleştirme(Render) hizmeti veren iç mimarlık ofisiyiz. Tasarım fikirlerinizi somut gerçeklere dönüştürmek için yenilikçi bir göz ve vizyoner bir yaklaşımla, tasarım danışmanlığından ev tadilatına, gerçekçi 3D görselleştirmeden modellemeye kadar her mimari ve iç mimari tasarım projesine katkıda bulunmak amacımızdır.

Değerlerimiz size üstün bir mimari tasarım deneyimi sunma taahhüdümüzü yansıtmaktadır. Size ilham veren tasarım fikirlerinizi gerçekleştirmenize yardımcı olan, güvendiğiniz bir iç mimari tasarım ofisi olmak istiyoruz.

Müşteri ilişkilerine olan bağlılığımızla tanımlanan “müşteri odaklı tasarım” yapısını oluşturmak ve güvenceye almak, Cess İç Mimarlık’da kalite odaklı tasarım danışmanlığı, uygulama ve 3D görselleştirme hizmetlerini takip etmek. Ayrıca verdiğimiz hizmetler de, işimizin sürdürülebilir büyümesi ve uzun vadede müşterilerimizle tekrar tekrar iş fırsatları yaratmak amacıyla müşteri ilişkilerimize önem veriyoruz.

Kalite odaklı tasarım danışmanlığı, uygulama ve 3D görselleştirme hizmeti veren bir ofis olarak sürekli gelişmemizi sağlamak için yaratıcılık ve yenilikçilik ile proje kalitemizi, çalışma yöntemlerimizi ve yönetim sistemlerini sürekli iyileştiriyoruz. Bize inanan ve güvenen herkes ile birlikte çalışarak,  yaratıcı iç mimarlık ve tasarım hizmetini vermenin gururunu yaşıyoruz.

Kaliteli bir iç mekana sahip olmak ister misiniz ?